Sex on the Beach 2015

Sex on the Beach

summer electronic music open air festival

18. července 2015
areál Svitavice

Jeden z nejoblíbenějších letních festivalů v okolí je zpět.

Polovina července patří severně od Brna už několik let tradičně jednomu z nejoblíbenějších letních festivalů v okolí. Sex on the Beach se stal mezi milovníky taneční muziky mejdanem, který si prostě nechtějí nechat ujít a letos se ho dočkají už poosmé.

Ještě předtím, než se v sobotu 18. července otevřou brány rekreačního areálu Svitavice, kam tento festival už několik let neodmyslitelně patří, můžete nasát atmosféru loňského ročníku z fotek a videí v našich galeriích a nebo se zapojit do soutěže o 20 volných vstupů.

Šňůru vydařených SOTB warm-up mejdanů máme za sebou, ale o to víc se už můžete těšit na velké finále. Na dvou pódiích, kam se i za nepříznivého počasí bez problémů vejde i pětistovka lidí, uslyšíte celkem více jak čtyři desítky DJs a hudebníků, mezi kterými letos najdete například live projekt Chief!Mama producenta Elektrabela a zpěvačky Mother@Work, předního českého d'n'b DJe a producenta Philipa TBC, plzeňského producenta Andreho Lesu se zpěvačkou Meduz, techno live act Survey Petticoat nebo nekompromisní partu WAB Project, takže nouze o zajímavou muziku rozhodně nebude.

Tak nezapomeňte. Sex on the Beach 2015 startuje 18. července od 14:00 hodin.

Hymna festivalu

Vychutnejte si hymnu letošního ročníku festivalu Sex on the Beach.

Skladbu Honey Bunny má producentsky na svědomí Voodoo Piet. A dostat ji z hlavy, není jen tak.

DJs

Chief!MamaPhilip TBCSurvey PetticoatWAB ProjectAndre Lesu feat. Meduz
Voodoo PietCruzMark SmithIxer vs. ScornPeter PeaHolderPaul HubissGat ElectraWatoom vs. AlexxJosh SingerRonnie vs. Van DriftT-RaidrTyphoneMort'nTarabassBassassins aka Karpa & Crashman & Gr3pFlowerDigital Terrorists aka Jah-Li & Bad PGMEski vs. JohnyxMiro StarHasik vs. Jeff BDeep JDie WeedThomas B vs. NakerHolodroid

Svitavice

Rekreační areál s country hotelem Svitavice, ležící na břehu křetínské vodní nádrže, je oblíbeným cílem cykloturistů, milovníků přírodního koupání a v posledních několika letech také tradiční letní destinací pro fanoušky elektronické taneční hudby. Svitavice je domovem festivalu Sex on the Beach už poosmé. Dává mu nezaměnitelnou atmosféru a punc opravdu plážového mejdanu, kvůli kterému se sem lidé tak rádi vracejí.

Svitavice se nachází mezi městem Letovice a obcí Lazinov, cca 45 km severně od Brna.

Kde je Svitavice?

wordpress-hosting.me

Chceš na SOTB zadarmo?

Loni jsme měli soutěžní otázku, ale letos to uděláme úplně jinak. Žádné otázky. Žádné tipy. Tentokrát bude stačit úplně něco jiného.

Blejskni si selfie s plakátem a jeden z volňásků může být tvůj!

Do placu dáváme celkem 20 lístků a to už je poměrně slušná šance na výhru. Když splníš 4 jednoduché kroky, jedna z free vstupenek může být tvoje. Tak jdeme na to:

1 | Najdi plakát

Mrkni se po vývěskách v okolí a najdi modrý plakát k mejdanu Sex on the Beach 2015

2 | Blejskni si selfie

Udělej si stylovou selfie s plakátem k mejdanu letošního léta. Jak se budeš tvářit je na tobě, ale jisté je to, že díky téhle fotce budeš ve hře o free vstupenku. A můžeš si jich klidně udělat víc, protože čím více selfies, tím větší šance.

3 | Nasdílej ji na facebook události se vzkazem jak se těšíš na letošní "Sex" a připoj hashtag #sotb2015

Ukaž všem svým přátelům na facebooku jak moc se těšíš na SOTB. Nasdílej svoji selfie na stránku události, připoj vzkaz a nezapomeň na #sotb2015 (bez něj nevyhraješ).

4 | Potvrď svoji účast

Vyhrát totiž může jen ten, kdo potvrdí svoji účast na FB události Sex On the Beach 2015, protože jen ten, kdo na "Sex" opravdu chce, má šanci se na něj dostat ZADARMO.

***

To je všechno. Každá správně nasdílená selfie půjde do finálového slosování, které se uskuteční 16. července a při kterém rozdáme celkem 20 volňásků. Tak vzhůru do toho. Těšíme se všechny selfie.

Sledujte nás na síti

Připojte se na naši fan stránku Freefall Crew na facebooku, sledujte nejžhavější novinky na stránce události nebo laďte vlnu na našem profilu na portálu Mixcloud a buďte s námi.

Freefall Crew na Mixcloud

SOTB Warm-up tour

Sex on the Beach 2015 Warm-Up
22/5/2015
Disco U Zámku
Kunštát
Pprskh
Digital Terrorists
Mort'n
Marys
Die Weed
Voodoo Piet
Mark Smith
Sex on the Beach 2015 warmup @ Disco U Zámku, Kunštát | Facebook Sex on the Beach 2015 warmup @ Disco U Zámku, Kunštát
Sex on the Beach 2015 Warm-Up
29/5/2015
Club 007
Hradčany u Tišnova
Naoki Uda

Dazy
Wolf
Cruz
Voodoo Piet
Mark Smith
Sex on the Beach 2015 warmup @ Club 007, Hradčany u Tišnova | Facebook Sex on the Beach 2015 warmup @ Club 007, Hradčany u Tišnova | Kalendář
Sex on the Beach 2015 Warm-Up
13/6/2015
Perpetuum
Brno
Cruz
Mark Smith
Voodoo Piet
Deivis
Luis

a další ...
Sex on the Beach 2015 warmup @ Perpetuum Brno | Facebook Sex on the Beach 2015 warmup @ Perpetuum Brno | Kalendář
Sex on the Beach 2015 Warm-Up
19/6/2015
Jízdárna
Boskovice
Mark Smith
Voodoo Piet

Cruz
Sex on the Beach 2015 warmup @ Jízdárna Boskovice | Facebook Sex on the Beach 2015 warmup @ Jízdárna Boskovice | Kalendář
Sex on the Beach 2015 Warm-Up
20/6/2015
U Lázničků
Plumlovská přehrada
Javas
Denysa
Miro Star
Pedro
Mark Smith

Cruz
Sex on the Beach 2015 warmup @ U Lázničků, Plumlov | Facebook Sex on the Beach 2015 warmup @ U Lázničků, Plumlov | Kalendář

Partneři

Jsme velmi rádi, že i letos na tomto místě můžeme poděkovat partnerům, kteří přispěli finanční částkou či zapůjčenám technického vybavení a bez nichž by festival Sex on the Beach nemohl proběhnout. Velmi si vážíme jejich podpory a důvěry.

Máte chuť podpořit projekt Sex on the Beach a stát se také jedním z partnerů? Napište nám. Jistě najdeme zajímavá témata a podmínky prospěšné pro obě strany.

DISK Multimedia, s.r.o. Deccart - Multimediální vzdělávací centrum AKAI Professional Ableton Native Instruments UDG gear

Sdílejte 'Sex', má to smysl

Obsah této stránky je volně šiřitelný, takže se rozhodně nemusíte bát, sdílet ho se svými přáteli. Jen do toho!